افزونه بست المنت

جلسه ۸: نمایش دادن محصولات ووکامرس روی سایت

در این جلسه از آموزش‌های ووکامرس می‌خواهیم بپردازیم به نمایش دادن محصولات ووکامرس در صفحات وبسایت بپردازیم و ۳ روش برای انجام این کار را به شما بگوییم.

نمایش دادن محصولات در صفحات

خب برویم تا سه روش برای نمایش محصولات ایجاد شده در صفحات سایت را بگوییم. اولی استفاده از المنتور است، دومی استفاده از بلوک‌های ویرایشگر وردپرس و سومی ساخت منوی دسته‌بندی هست.

روش اول: استفاده از المنتور

اگر قالبی دارید که با المنتور سازگار است به راحتی می‌توانید با استفاده از المنت‌های قالب و یا اگر المنتور پرو را دارید با المنت‌های ووکامرس محصولاتی که ایجاد کردید را در صفحه مورد نظر نمایش دهید و تنظیمات آن را انجام دهید که چطور و چگونه نمایش داده شود.

نمایش دادن محصولات در صفحات با المنتور
نمایش دادن محصولات در صفحات با المنتور

روش دوم: استفاده از ویرایشگر وردپرس

چناچه قالبی دارید که با المنتور سازگار نیست و قصد استفاده از ویرایشگر وردپرس را دارید می‌توانید با استفاده از بلوک‌های ووکامرس محصولات خود را در آن صفحه قرار دهید.

البته اگرهم از صفحه سازهای دیگری استفاده می‌کنید مانند ویژوال کامپوزر و… این صفحه ساز‌هاهم از المنت‌های ووکامرس پشتیبانی می‌کنند و می‌توانید با استفاده از المنت‌های مربوط به ووکامرس محصولات خود را در صفحه مورد نظر خود نمایش دهید.

بلوک‌های ووکامرس در ویرایشگر وردپرس
بلوک‌های ووکامرس در ویرایشگر وردپرس

روش سوم: استفاده از دسته‌بندی‌ها

در جلسه ۵ که درباره ایجاد محصولات ووکامرس توضیح دادیم نحوه ایجاد دسته‌بندی‌هارا توضیح دادیم. می‌توانید لینک دسته‌بندی مورد نظر را در بخشی از وبسایت مانند منوی هدر قرار دهید تا وقتی روی آن کلیک شد محصولاتی که در آن دسته‌بندی هستند نمایش داده شوند.

اگر کار با فهرست‌ها و منوها در وردپرس را بلد نیستید می‌توانید جلسه ۱۶ دوره رایگان وردپرس را مشاهده یا مطالعه کنید. و به همین راحتی برای سایت خود منوی دسته‌بندی محصولات بسازید.

نمونه مگامنوی دیجکالا
نمونه مگامنوی دیجکالا

لازم به ذکر است اگر می‌خواهید مانند سایت دیجیکالا دسته‌بندی خیلی حرفه‌ای داشته باشید باید قالب سایت شما از مگامنو پشتیبانی کند و در آن مگامنو طراحی شده باشد. این را از بخش ویژگی‌های قالبی که تهیه کردید می‌‌توان متوجه شد.

جمع‌بندی کلی

در این جلسه و مقاله از دوره آموزش ووکامرس سه روش ساده و کاربردی برای نمایش دادن محصولات آموختیم که به راحتی محصولات مورد نظرمان را در وبسایت خودمان نمایش دهیم. هر کدام از روش‌ها تنظیماتی دارند که می‌توانید از آن برای نمایش محصولات دلخواه‌تان استفاده کنید.

با آزوی موفقیت روزافزون برای شما…

این آموزش چقدر برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز: ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز امتیازی ثبت نشده! شما اولین نفر باشید...

صالح زارعی

مدیر و بنیان‌گذار لردات. جاده‌های سراشیبی‌را طی می‌کنم تا به اهدافی که دارم برسم...

نظر یا سوالی دارید؟