افزونه بست المنت

درباره لردات

درباره لردات… لردات یعنی طراحی و مدیریت وبسایت به سبک نو. از بهمن ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت خود‌را با نام نیترو وردپرس روی دامنه nitrowp.ir شروع کرده‌ایم و از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ تصمیم گرفتیم فعالیت خودمان را با نام لردات روی دامنه lerdot.com به صورت حرفه‌ای تر و قدرتمند‌تر ادامه بدیم.

حوزه اصلی ما آموزش طراحی و مدیریت سایت با وردپرس است که شامل تولید محتوا، افزایش امنیت سایت، سئو، کدنویسی و برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ و موارد مشابه میشود.

در لردات سعی می‌کنیم تا به سبک نو طراحی و مدیریت سایت را به شما آموزش دهیم و خدمات آن‌را ارائه دهیم. منظورمان از سبک نو آموزش سریع و ساده هست و همچنین در محصولاتمان که شامل قالب‌ها و افزونه‌ها هستندهم این سیستم‌را پیاده سازی کرده‌ایم یعنی تمام محصولات آموزشی ما به زبان ساده آموزش داده شده‌اند و البته مفیدترین شکل. و در قالب و افزونه‌ها بهینه‌سازی‌های حرفه‌ای و اصولی انجام شده است که باعث استفاده از ویژگی‌ها در کنار کند نشدن سرعت سایت هست.

چیشد که لردات شد!؟

صالح زارعی (مدیر و بنیانگذار لردات) متولد ۲۱ فروردین ۱۳۸۵ از فروردین ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت خود‌را به صورت جدی در این حوزه ادامه داد. بعد از ‍۱۰ ماه فعالیت و تمرین در این حوزه تصمیم گرفت مطالبی که یاد می‌گیرد را در یک وبلاگ منشر کند. پس وبسایت خود را با نام نیترو وردپرس راه‌اندازی کرد تا در کنار افزایش دانش خود مطالبی را یاد بدهد.

در اواخر سال ۱۳۹۹ به تمام مطالب و حوزه‌های طراحی و مدیریت وبسایت مسلط بود از آن‌جا بود که نیترو وردپرس پر رنگ تر شد البته که هیچ وقت آموزش هیچ چیزی به پایان نمیرسه! نیترو وردپرس روز به روز در حال پیشرفت بود و در دی ماه سال ۱۴۰۰ با بیش از ۱۰۰ ورودی از گوگل تصمیم به انتقال آن به وبسایت لردات گرفتیم.

از ابتدای سال ۱۴۰۱ طراحی هویت برند، لوگو، تجربه کاربری و رابط کاربری وبسایت، سوشال مدیا، وبسایت، قالب اختصاصی و… شروع شد و در نهایت در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت رسمی وبسایت لردات در دسترس قرار گرفت و نیترو وردپرس از دسترس خارج شد و ریدایرکت شد به وبسایت لردات.

درباره لردات
درباره لردات

داستان لردات

اگر دوست دارید داستان لردات از زمان شروع تا به حال را مطالعه کنید. در صفحه‌ای دیگر اتفاقات مهم و کلی که در لردات در زمان‌های مختلف از شروع تا به حال افتاده‌را شرح دادیم. می‌توانید مطالعه کنید.

هدف و چشم‌انداز ما

هر کسب و کاری یک هدف و چشم‌اندازی دارد. ما در لردات هدفمان این هست که بتوانیم خدمات و آموزش‌های طراحی و مدیریت وبسایت‌را به مفید‌ترین شکل، زمان بهینه و جامع به علاقه مندان این حوزه ارائه دهیم و در نهایت به یک مرجع کامل در این حوزه بشویم که البته این چشم‌انداز آنقدرهاهم دور نیست… نظر شما چیست؟

بنیان‌گذار لردات

شاید سوال شما این باشد که بنیان گذار لردات کیست؟ بنیان گذار لردات صالح زارعی متولد ۲۱ فروردین ۱۳۸۵ در تهران هست که از سن ۱۲ سالگی فعالیت خود را در این حوزه شروع کرد و در سن ۱۳ سالگی با افتتاح نیترو وردپرس همان لردات فعلی فعالیت خودش را در این زمینه محکم‌تر و جدی‌تر کرد.

صالح زارعی هم اکنون مدیر مجموعه لردات، مدیر وبسایت لردات و مدیر بخش تولید محتوای لردات هست و به دلیل حساس بودن وبسایت و تولید محتوا برای ایشان مدیریت این دو بخش را خودشان به عهده گرفته‌اند.

ارزش‌های ما

ما سعی می‌کنیم به بهترین شکل کاربران خود را راهنمایی کنیم. به همین علت بهترین افراد را برای پشتیبانی وبسایت و واتساپ انتخاب کرده‌ایم و بهترین محصولات، خدمات و آموزش‌هارا ارائه می‌دهیم تا شما در مسیر اصولی به اهداف خود برسید و بهترین مدیران وبسایت باشید.

دیگر ارزش‌ها و ویژگی‌های مجموعه لردات:

لینک‌های کاربردی دیگر

ارتباط با لردات
تبلیغات در لردات
شبکه‌های اجتماعی لردات
شرایط استفاده

با آرزوی موفقیت فراوان و روز افزون برای شما همراهان عزیز…