افزودن المنت های اختصاصی و سفارشی به صفحه ساز المنتور

مشاهده بیشتر بستن
افزودن المنت اختصاصی و سفارشی به صفحه ساز المنتور

چگونه در وبسایت خود المنت اختصاصی داشته باشیم؟ چگونه المنت اختصاصی مورد نظرمان را به المنتور اضافه کنیم و چگونه آن‌را سفارشی سازی کنیم؟ آیا ابزاری بهینه برای این کار وجود دارد؟

اختصاصی بودن و بهینه بودن المنت‌های صفحات ایجاد شده با المنتور در صفحات شما بسیار روی تجربه کاربری و رابط کاربری تاثیر دارد و در نهایت روی نرخ پرش و فروش وبسایت شما موثر هست. اگر از قالب اختصاصی استفاده نمی‌کنید به احتمال زیاد از المنتور برای ساخت اکثر صفحات وبسایت خود استفاده می‌کنید ولی متاسفانه تا کنون ابزاری کامل برای اضافه کردن المنت‌های اختصاصی متناسب با سلیقه ایرانی و سبک مدرن وجود نداشته و تقریبا همه فارسی سازی شده بودند.

ولی در تیم برنامه‌نویسی لردات تصمیم گرفتیم ابزار یا افزونه‌ای بهینه‌را آماده کنیم تا شما عزیزان بتوانید المنت‌های کاربردی، بهینه و پر استفاده‌را در وبسایت خود قرار دهید. در ادامه این مقاله به معرفی این ابزار و ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

چرا باید المنت اختصاصی داشته باشیم؟

در ابتدا و قبل از معرفی ابزار شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که اصلا چرا باید المنت اختصاصی و سفارشی در وبسایت خود داشته باشیم؟ قبل از اینکه توضیح دهم به این سوال پاسخ دهید که چرا وبسایت‌های موفق مانند دیجیکالا، سیب اپ و… از قالب‌های آماده که در مارکت‌های وردپرس هست استفاده نمی‌کنند؟

علت آن این هست که می‌خواهند برند سازی و هویت برند خود کار کنند و نمیخواهند وبسایتی مشابه آن‌ها وجود داشته باشد. اگر شماهم از ابزاری که در ادامه معرفی می‌کنیم در وبسایت خود استفاده کنید به راحتی این امکان‌را دارید که با کنترل های سفارشی سازی بسیار زیاد این ابزار تک تک المنت‌های آن‌را برای وبسایت خود سفارشی سازی کنید.

چرا باید المنت اختصاصی داشته باشیم؟
چرا باید المنت اختصاصی داشته باشیم؟

معرفی افزونه بست المنت

حالا برویم سراغ معرفی ابزار. این ابزار یا بهتر است بگوییم افزونه توسط تیم برنامه نویسی لردات منتشر شده است و این موضوع یعنی کاملا بهینه سازی شده است و ما خودمان در صفحه محصولاتمان از این افزونه استفاده می‌کنیم. بیش از ۴ ماه زمان برد تا این افزونه‌را طراحی و برنامه نویسی کنیم و اکنون نسخه اول آن‌را با بیش از ۷۰ المنت کاربردی و ۲۵۰۰ کنترل سفارشی سازی منتشر کردیم.

بعد از فعالسازی افزونه بست المنت در صفحه ساز المنتور وبسایت شما المنت‌های آن اضافه می‌شود که در نسخه ۱.۰.۱ آن که اکنون منتشر شده است بیش از ۷۰ المنت کاربردی و ۲۵۰۰ کنترل سفارشی سازی است که به شما این امکان را می‌دهد تا المنت‌های اختصاصی و سفارشی سازی شده در وبسایت خود داشته باشید.

تا کنون افزونه‌ای که المنت‌های کاربردی‌را به وبسایت شما اضافه کند و المنت‌های آن بهینه سازی شده، ریسپانسیو، پر کاربرد و متناسب با سلیقه ایرانی باشند منتشر نشده بود که به لطف خدا ما توانستیم این کار را انجام دهیم تا به رشد و پیشرفت وبسایت‌های ایرانی و فارسی زبان کمک کنیم.

دوتا از المنت‌های افزونه بست المنت
دوتا از المنت‌های افزونه بست المنت

در تصویر بالا فقط دو نمونه از المنت‌های افزونه بست المنت‌را نشان دادیم. اگر می‌خواهید تمام المنت‌هارا ببینید و وارد پیشخوان وردپرس شوید و با بست المنت یک صفحه تستی برای بررسی آن ایجاد کنید می‌توانید از صفحه افزونه اقدام کنید.

ویژگی‌های افزونه بست المنت

در ادامه به برخی از ویژگی‌های افزونه بست المنت می‌پردازیم تا اطلاعات بیشتری درباره این افزونه به شما منتقل کنیم. از جمله ویژگی‌های مهم افزونه، متنوع و سفارشی سازی نهایت، واکنشگرا، بهینه بودن، پنل تنظیمات و… می‌باشد.

المنت‌های متنوع

همانطور که اشاره کردیم افزونه بست المنت فقط در نسخه ۱.۰.۱ بیش از ۷۰ المنت کاربردی دارد که به شما کمک می‌کند هر چیزی را که خواستید طراحی کنید و یک خبر خوب‌هم در چند خط بعد به شما می‌دهیم. و البته در هر آپدیت تعدادی المنت به این ۷۰ المنت اضافه می‌شود.

چند المنت در صفحه ساز المنتور
چند المنت در صفحه ساز المنتور

قابلیت سفارشی سازی

در مجموع بیش از ۲۵۰۰ کنترل سفارشی سازی قرار داده‌ایم تا بتوانید هر المنتی که مورد نظرتان هست را تنظیم و سفارشی سازی کنید. به طور مثال سایه کادر، رنگ‌ها، حاشیه، فاصله داخلی، تایپوگرافی، نوع نمایش و… در تصویر زیر بخشی از تنظیمات المنت محصولات ۲ در بست المنت‌را می‌توانید مشاهده کنید.

قابلیت سفارشی سازی
قابلیت سفارشی سازی

پنل تنظیمات

از پنل پیشرفته تنظیمات این افزونه می‌توانید لود شدن فایل‌ها، نمایش المنت‌ها، فونت‌ها و… را تنظیم کنید. و همچنین کدهای اختصاصی خود را وارد کنید و سایر کنترل‌هایی که برای سفارشی سازی در اختیار دارید.

تنظیمات افزونه

واکنشگرا در هر ابعادی

یکی از نکات مهم در سئو و تجربه کاربری ریسپانسیو بودن وبسایت هست یعنی وبسایت شما در هر ابعادی به درست ترین شکل و مناسب نمایش داده شود. تمام المنت‌های بست المنت‌را برای شما عزیزان ریسپانسیو کرده‌ایم تا در هر ابعادی از موبایل، تبلت و مانیتور به مناسب‌ترین شکل نمایش داده شود.

بهینه سازی شده

در لردات صفحات محصول ووکامرس‌را با استفاده از افزونه بست المنت و المنتور طراحی می‌کنیم. به طور مثال در بررسی زیر می‌توانید نتیجه سرعت این صفحه‌را مشاهده کنید که بست المنت هیچ تاثیری روی سرعت سایت نداشته و قبل و بعد از نصب بست المنت آمار یکسان بوده است.

بهینه سازی شده
بهینه سازی شده

آپدیت بر اساس درخواست شما

در صورتی که نیاز داشتید تا افزونه‌را برای شما بروزرسانی کنیم کافی است از قسمت مرکز پشتیبانی در پنل کاربری خود درخواست خود را برای ما ارسال کنید. به طور مثال وارد یک وبسایتی شده‌اید و برخی از المنت‌های آن وبسایت برای وبسایت شما کاربردی و جذاب هستند پس کافی است به ما تیکت بزنید تا آن المنت‌هارا با قابلیت سفارشی سازی در نسخه بعدی افزونه که عموما هر دو هفته یک بار آپدیت می‌کنیم اضافه شود.

تجربه کاربری و رابط کاربری

همانطور که اشاره کردیم برای یک وبسایت کامل تجربه کاربری و رابط کاربری بسیار اهمیت دارد چرا که دو جزء مهم و تاثیر گذار در جذب کاربران و فروش وبسایت هستند. پس در بست المنت تنها المنت‌های کاربردی را ارائه می‌دهیم که تجربه کاربری و رابط کاربری خوبی دارند و یا خودمان این دو مورد را بهبود می‌دهیم و بعد ارائه می‌دهیم.

دریافت افزونه بست المنت

پشتیبانی

شما از زمان خرید افزونه تا یک سال از پشتیبانی بهره‌مند هستید و هر سوال و درخواستی داشتید از مرکز پشتیبانی در پنل کاربری خود می‌توانید بپرسید و ماهم در سریع‌ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

هزینه

با توجه به ارزش زیاد این افزونه هزینه بالایی را برای آن در نظر گرفته بودیم ولی طبق درخواست زیاد شما عزیزان و اینکه بتوانید به راحتی همه در وبسایت‌هایتان استفاده کنید هزینه آن‌را به ۲۹۹ هزارتومان کاهش دادیم که البته از ۶ تیر ماه تا ۱۶ تیر ماه با قیمت ۱۵۹ هزارتومان قادر به دریافت آن هستید.

سوالات متداول

شاید مانند هرچیزی قبل از خرید محصول یک‌سری سوالات در ذهنتان ایجاد شود. برخی از این سوالات را جمع آوری کردیم و پاسخ آن‌را در زیر برای شما آورده‌ایم. همچنین اگر سوال دیگری دارید می‌توانید از بخش پشتیبانی آنلاین بپرسید تا در چند ثانیه پاسخ دهیم.

آیا افزونه لایسنس دارد و هر لایسنس روی چند وبسایت فعال می‌شود؟

بله افزونه لایسنس دارد و پس از پرداخت لایسنس‌را از پنل کاربری خود می‌توانید دریافت کنید. هر لایسنس روی یک وبسایت قابل فعالسازی می‌باشد.

تا چه مدت از آپدیت‌ها و پشتیبانی می‌توانم استفاده کنم؟

شما از زمان خرید افزونه تا یک سال از دریافت آپدیت‌ها و پشتیبانی بهره‌مند هستید. (البته هنوز قابلیت محدودسازی آپدیت‌ها در لردات فعال نشده😉)

آیا بعد از یک سال باید افزونه‌را دوباره خریداری کنم؟

خیر شما تا مادام العمر می‌توانید از افزونه استفاده کنید ولی تا یک سال آپدیت‌ها و پشتیبانی را در اختیار دارید.

آیا افزونه ضمانت بازگشت وجه هفت روزه دارد؟

بله مانند تمام محصولات لردات این محصول هم این امکان را دارد و شما تا هفت روز بعد از خرید طبق شرایط استفاده می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

در لوکال هاست امکان استفاده بدون لایسنس را دارم؟

بله شما در لوکال هاست بدون فعالسازی لایسنس می‌توانید از افزونه استفاده کنید.

جمع‌بندی کلی

از افزونه بست المنت برای اضافه کردن المنت‌های اختصاصی و سفارشی سازی شده به صفحه ساز المنتور می‌توانید استفاده کنید که بهینه‌سازی شده و ریسپانسیو هستند همچنین افزونه دارای آپدیت‌ها و پشتیبانی است و شما می‌توانید تا یک سال هر المنتی را که خواستید درخواست کنید تا به افزونه اضافه کنیم. در این مقاله به افزونه بست المنت پرداختیم و توضیح دادیم کاربرد‌های آن چیست و چه ویژگی‌هایی دارد و بعد نحوه دریافت افزونه و سوالات شما عزیزان در این باره را پاسخ دادیم.

این آموزش چقدر برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز: ۵ / ۵. تعداد رای: ۴

هنوز امتیازی ثبت نشده! شما اولین نفر باشید...

صالح زارعی

مدیر و بنیان‌گذار لردات. جاده‌های سراشیبی‌را طی می‌کنم تا به اهدافی که دارم برسم...

26

مقالات مرتبط

نظر یا سوالی دارید؟