افزونه بست المنت

افزونه بست المنت

بیش از ۷۰ المنت کاربردی و ایرانی المنتور
افزونه بست المنت

افزونه بست المنت‌ را آماده کردیم تا شما مدیران و طراحان سایت بتوانید سایت‌های خاص و سفارشی سازی شده‌تری همراه با المنت‌های اختصاصی ایرانی و موردنیازتان طراحی کنید. با بیش از ۷۰ المنت کاربردی، واکنشگرا و بهینه شده و ۲۵۰۰ کنترل سفارشی سازی این افزونه‌را منتشر کردیم و باتوجه به المنت‌های موردنیاز شما و المنت‌های کاربردی به صورت منظم افزونه‌را با ویژگی‌ها و المنت‌های جدید آپدیت می‌کنیم. 

انواع المنت‌ها در تمام زمینه‌ها

بیش از ۱۰ المنت برای نمایش نوشته‌ها

بیش از ۱۰ المنت برای نمایش محصولات

بیش از ۱۰ المنت برای نمایش ویژگی و خدمات

بیش از ۱۰ المنت برای نظرات و باکس دانلود

و بیش از ۴۰ المنت دیگر در زمینه‌های مختلف

انواع المنت‌ها در تمام زمینه‌ها

در تمام المنت‌های بست المنت بهینه‌سازی را انجام داده‌ایم تا فقط کدهای المنتی که استفاده می‌کنید لود شود. به طور مثال اگر فقط از المنت محصولات ۱ استفاده می‌کنید المنت‌های محصولات ۲ لود نمی‌شوند!

شما از طریق پنل تنظیمات و کنترل‌های المنتور می‌توانید نهایت سفارشی سازی را روی المنت‌های بست المنت انجام دهید مانند سایه‌ها، رنگ‌ها، فاصله‌ها، اندازه‌ها، تصاویر، تایپوگرافی و…  همچنین تمام المنت‌های بست المنت درصورتی منتشر شده‌اند که کاربردی و کامل باشند و در نهایت ریسپانسیو و واکنشگرا بودن سایت المنت‌ها در ابعاد مختلف در افزونه اجرا شده است.

سرعت وبسایت لردات با وجود المنتور و افزونه بست المنت
سرعت وبسایت لردات با وجود المنتور و افزونه بست المنت

اصلا نگران سرعت وبسایت خود نباشید. چرا که نتیجه‌ای که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید قبل از نصب و بعد از نصب افزونه یکسان بوده مگر تغییر در زمان TTFB یا زمان درخواست و پاسخگویی سرور که علت تغییر این زمان‌هم تراکم سرور و حجم درخواست‌ها به سرور هست. بهتر است بگویم افزونه بست المنت هیچ تاثیری روی سرعت وبسایت شما ندارد.

سفارشی سازی بینهایت!

در پنل تنظیمات افزونه می‌توانید تمام گزینه‌هارا مدیریت کنید. مانند فایل‌هایی که لود می‌شوند، امکانات افزونه، نحوه نمایش المنت‌ها و حتی تغییر فونت المنت‌ها و وبسایت شما به یکان بخ، ایران سنس و ایران یکان. همچنین امکان فعال کردن تاریخ شمسی در المنت‌های بست المنت و تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی‌را برای شما فراهم کرده‌ایم.

ساخت صفحات به ساده‌ترین شکل!

برای ساخت صفحات با بست المنت فقط کافی است صفحه ساز المنتور را باز کنید و از بخش المان‌های بست المنت المنت مورد نظر خود را با Drag and Drop اضافه کنید و با کنترل‌ها آن‌را سفارشی سازی کنید.

 

افزودن المنت‌های درخواستی

اگر درخواست داشتید تا المنتی که در یک وبسایت دیده‌اید را به افزونه اضافه کنیم کافی است از بخش مرکز پشتیبانی در پنل کاربری خود برای ما نمونه المنت را بفرستید تا در آپدیت بعدی برای شما با امکان سفارشی سازی اضافه‌اش کنیم.

آپدیت‌های منظم و دریافت آن‌ها

با توجه به المنت‌های درخواستی شما و ویژگی‌های جدید هر ماه بیش از دو بار افزونه‌را بروزرسانی می‌کنیم و هر زمان که آپدیت جدیدی برای افزونه منتشر شود شما از بخش بروزرسانی‌ها در پیشخوان وردپرس خود می‌توانید آپدیت‌را دریافت کنید.

 
آپدیت‌های منظم و دریافت آن‌ها
نمایش درست در هر ابعادی

نمایش درست در هر ابعادی

ریسپانسیو بودن و نمایش درست المنت‌های یک وبسایت در هر ابعادی یک موضوع مهم در سئو و تجربه کاربری است و باید به آن توجه کرد.

پس تمام المنت‌های افزونه بست المنت‌را ریسپانسیو کردیم تا در هر ابعادی مانند موبایل، تبلت و… درست نمایش داده شوند و به بهینه‌ترین شکل استفاده شوند.

متناسب با سلیقه ایرانی

هر کشوری سلایق متفاوتی دارد و سبک طراحی خاصی بین کاربرانش رایج هست. 

اختصاصی بودن بست المنت و ایرانی بودن آن باعث شده تا تمام المنت‌ها متناسب با سلیقه ایرانی طراحی بشوند و سبک نئو کلاسیک و مدرن داشته باشند. 

متناسب با سلیقه ایرانی

لیست المنت‌های افزونه بست المنت

لیست المنت‌های افزونه بست المنت

سوالات متداول

آیا افزونه لایسنس دارد و هر لایسنس روی چند وبسایت فعال می‌شود؟

بله افزونه لایسنس دارد و پس از پرداخت لایسنس‌را از پنل کاربری خود می‌توانید دریافت کنید. هر لایسنس روی یک وبسایت قابل فعالسازی می‌باشد.

تا چه مدت از آپدیت‌ها و پشتیبانی می‌توانم استفاده کنم؟

شما از زمان خرید افزونه تا یک سال از دریافت آپدیت‌ها و پشتیبانی بهره‌مند هستید. (البته هنوز قابلیت محدودسازی آپدیت‌ها در لردات فعال نشده)

آیا بعد از یک سال باید افزونه‌را دوباره خریداری کنم؟

خیر؛ شما تا مادام العمر می‌توانید از افزونه استفاده کنید ولی تا یک سال آپدیت‌ها و پشتیبانی را در اختیار دارید.

آیا افزونه ضمانت بازگشت وجه هفت روزه دارد؟

بله مانند تمام محصولات لردات این محصول هم این امکان را دارد و شما تا هفت روز بعد از خرید طبق شرایط استفاده می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

در لوکال هاست امکان استفاده بدون لایسنس‌را دارم؟

بله شما در لوکال هاست بدون فعالسازی لایسنس می‌توانید از افزونه استفاده کنید.

بروزرسانی‌های افزونه

نسخه ۱.۰.۱

مشاهده جزئیات بستن

رفع باگ آیکون‌ها در بخش تنظیمات
بهینه‌سازی کدهای CSS
اضافه شدن ۲ المنت نمایش محصولات

نسخه ۱.۰.۰

مشاهده جزئیات بستن

انتشار افزونه با بیش از ۷۰ المنت کاربردی و ۲۵۰۰ کنترل سفارشی سازی

برنامه نویس افزونه

تیم برنامه نویسی لردات

در تیم برنامه نویسی لردات کاربردی ترین قالب و افزونه‌هارا برای شما آماده می‌کنیم

تیم برنامه نویسی لردات را ساختیم تا بتوانیم برای مدیران و طراحان وبسایت قالب و افزونه‌های کاربردی را طراحی و برنامه‌نویسی کنیم تا بتوانند وبسایت‌های بهتری داشته باشند و بهتر پیشرفت کنند.

نظرات مشتریان

محمد متین

حسین اصلانی

پرداخت و دریافت لایسنس