افزونه بست المنت

جلسه ۲۳: در ادامه راه طراحی وبسایت چه کنم؟

در این جلسه از دوره آموزش ساخت سایت با وردپرس می‌خواهم توصیه‌هایم به شما برای ادامه راه طراحی وبسایت رو بگوییم.

به همینجا کفایت نکن!

در این دوره آموزش ساخت وبسایت با وردپرس را به صورت کامل یاد گرفتید. ولی نباید به همیجا کفایت کنید چون یک وبسایت خوب و عالی و موفق نیاز به اجرا و رعایت موارد دیگر دارد.

به طور مثال یک وبسایت موفق نیاز به موارد زیر هم دارد تا برترین باشد و روز به روز پیشرفت کند:

و سایر مواردی که باعث بهبود تجربه کاربری و بهبود کیفیت و برتر شدن وبسایت شما می‌شود که باید این موارد را یاد بگیرید و در وبسایت خود یا اگر فریلنسر هستید در وبسایت کارفرما اجرا کنید تا بهترین وبسایت‌‌ها و برترین‌هارو ارائه بدهید.

راستی از منوی هدر وبسایت لِردات و منوی مقالات آموزشی می‌توانید تمام این موارد را ببینید و درباره‌شان اطلاعات کسب کنید.

به طور مثال اگر امنیت وبسایت را نادیده بگیرید باید هر روز استرس و دغدغه داشته باشید که یکوقت سایت‌تان هک نشود! البته درسته وردپرس امن است ولی برای ضدهک کردن وبسایتتون باید کارهایی را انجام دهید. یا اگر سرعت وبسایت را نادیده بگیرید روی فروش شماهم تاثیر خواهد داشت.

راه‌های کسب درآمد از طراحی وبسایت

در ادامه راه طراحی وبسایت راه‌های کسب درآمد از طریق طراحی وبسایت را می‌‌گویم:

خودتان مدیر هستید؟ برای کسب‌و‌کارتان وبسایت طراحی کنید

اولین راه این است که خود شما مدیر یک کسب‌و‌کار هستید، به طور مثال مدیر یک فروشگاه لوازم الکترونیکی هستید و می‌توانید برای وبسایت خود وبسایت طراحی کنید و با فروش آن محصولات از طریق وبسایت به کسب درآمد زیادی برسید. البته نحوه دیجیتال مارکتینگ و کیفیت وبسایت شما روی فروش‌تان تاثیر مستقیم دارد.

ادامه راه طراحی وبسایت
ادامه راه طراحی وبسایت

کسب درآمد به صورت فریلنسری

در ادامه راه طراحی وبسایت راه دیگری که برای کسب درآمد وجود دارد از طریق فریلنسری است. فریلنسری یعنی شما برای افراد دیگر وبسایت طراحی کنید و به ازای وبسایتی که طراحی می‌کنید درآمد کسب کنید.

برای کسب درآمد فریلنسری می‌توانید از طریق وبسایت‌های فریلنسری اقدام کنید، مانند پونیشا و… . کافی است در این وبسایت‌ها حساب کاربری بسازید و در پروژه‌های کارفرما پیشنهاد ثبت کنید و با توجه به رزومه و سوابق کاری شما آن‌ها با شما همکاری کنند.

پیشنهادی که برایتان دارم این است که وبسایتی که طراحی می‌کنید را با جان و دل طراحی کنید تا کارفرما رضایت کامل داشته باشد و شمارا به دیگران معرفی کند یا دفعات دیگر به شما مراجعه کند. همچنین یک وبسایت اختصاصی برای خودتان داشته باشید و این باعث مشهور شدن و برتر شدن شما می‌شود.

طراحی وبسایت حرفه‌ای را از کی شروع کنم؟

شما نباید بلافاصله بعد از دیدن این دوره بروید و وبسایت طراحی کنید! اینطوری اصلا موفق نمیشوید.

در ادامه راه طراحی وبسایت بعد از دیدن این دوره بهتر است بین ۳ الی ۶ ماه تمرین کنید روی لوکال هاست و کامل وردپرس براتون روان و آشنا باشه تا بتوانید وبسایت‌های بهتری طراحی کنید. در حین همین چندماهی که مشغول تمرین هستید می‌توانید آموزش‌های سئو، دیجیتال مارکتینگ و… را هم ببینید.

در نهایت وبسایت خود را در لوکال هاست کامل بسازی و تمرین و تمرین کنید و اگر دیدید وبسایتی که در لوکال هاست ساختید عالی شده است می‌توانید آن را طبق آموزش جلسه قبل منتقل کنید به هاست اصلی.

من وقتی ۱۳ ساله بودم راه طراحی وبسایت را با وبسایت با عنوان درسام که نمونه سوالات و درسنامه پایه خودم رو در آن آپلود میکردم شروع کردم و سایت خیلی ضعیفی بود ولی روی آن وبسایت تمرین کردم و الان با لِردات درخدمت شما هستم 🙂

جمع‌بندی کلی

در جلسه آخر از دوره رایگان آموزش ساخت وبسایت با وردپرس بهتان گفتم که در ادامه راه طراحی وبسایت چه کارهایی کنید و چگونه کسب درآمد کنید. پیشنهاد می‌کنم ویدیوی این جلسه را کامل ببینید، چرا که در آن به صورت کامل تر توضیح دادم.

راستی مزیتی که این دوره رایگان دارد این است که با کوچکترین تغییر و آپدیت در وردپرس دوره ماهم آپدیت می‌شود. با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان.

این آموزش چقدر برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز: ۱ / ۵. تعداد رای: ۲

هنوز امتیازی ثبت نشده! شما اولین نفر باشید...

صالح زارعی

مدیر و بنیان‌گذار لردات. جاده‌های سراشیبی‌را طی می‌کنم تا به اهدافی که دارم برسم...

نظر یا سوالی دارید؟