افزونه بست المنت

تجربه کاربری هوشمند

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری به صورت هوشمند

توضیحات دوره

یکی از مواردی که امروزه خیلی مورد توجه قرار گرفته و مهمه برای وبسایت هر کسب و کار اینترنتی داشتن تجربه کاربری و رابط کاربری مناسب هستش که هر دوی این موارد رو در کنارهم توی این دوره یاد می‌گیرید. و حتی این حوزه یعنی طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری درآمد و بازار کار خوبی‌ هم داره.

در دوره تجربه کاربری هوشمند توی ۱۵ جلسه تجربه کاربری و رابط کاربری یک وبسایت رو به صورت حرفه‌ای و پروژه محور طراحی کردیم و مهارت‌ها و نکاتی‌رو بهتون یاد دادیم که بتوانید بهترین تجربه‌کاربری و رابط کاربری یا بهترین User experience (UX) و User Interface (UI)‌را طراحی و خلق کنید.

با مشاهده این دوره هم می‌تونید تجربه کاربری و رابط کاربری وبسایت خودتون رو بهبود و عالی کنید و هم پروژه های زیاد مختلفی را دریافت کنید!

مهم ترین هر وبسایت!

تجربه کاربری و رابط کاربری اهمیت بسیار بالایی دارند چرا که این دو هستند که باعث می‌شوند کاربر جذب وبسایت ما بشود یا نشود یا از وبسایت ما خرید کند یا نکند.

احتمالا شماهم در خیلی از وبسایت‌ها رفتید و با اینکه محتوای خیلی خوبی داشتند و به دلیل تجربه کاربری و رابط کاربری ضعیف شما آن سایت رو ترک کردید یا جذب آن وبسایت نشدید. توی این دوره ما تمام آموزش‌ها برای حرفه‌ای شدن توی تجربه‌کاربری و رابط کاربری را به شما می‌دهیم.

با بهود تجربه کاربری وبسایتتان می‌توانید مشتری های بیشتری جذب کنید و کاربر ها در وبسایتتان بیشتر بمانند.

ویژگی های این دوره

 

در این دوره آموزشی به صورت پروژه محور پیش می‌رویم و به صورت کامل ui/ux یک وبسایت را به صورت حرفه‌ای طراحی می‌کنیم و اصولی را یاد می‌دهیم که بتوانید سلیقه کاربر و سبک طراحی خود را مشخص کنید و مطابق با سلیقه کاربران خود طراحی کنید.

همچنین در صورت اضافه شدن نکته‌ای جدید و درخواست کاربران، آپدیت های جدیدی به این دوره اضافه می‌شود.

از پشتیبانی لردات هم که نگم براتون تیم پشتیبانی لردات همیشه تا مادام‌العمر در خدمت شماست و پاسخگوی سوالات و مشکلات شماست.

نتیجه جذاب دوره!

این طرح رو در دوره آموزشی طراحی کردیم و نکات و مهارت‌هایی که یاد دادیم باعث میشه که بتونید طرحی چندبرابر بهتر از این رو بزنید.

 چون دوره پروژه محور بود برای اینکه دوره کسل کننده نشه ما وارد جزئیات نشدیم ولی اصول و مهارت‌هارو کامل توضیح دادیم. با دیدن این دوره دیگه نیاز به هیچ دوره دیگه‌ای توی این حوزه ندارید!

طراحی کامل و دقیق

در این دوره، برای اینکه طراحی زیباتر و شیک و بهتری داشته باشیم، از بهترین ابزار های طراحی و UI & UX استفاده کردیم. همچنین قبل از آن، طراحی موقتی روی کاغذ انجام دادیم.

امتحان و تمرین در دوره

اگر در این دوره شرکت کنید یک سختی که داره این هست که ما هر ماه از شما آزمون می‌گیریم و تمرین میدیم تا بتونید مهارتتون رو ارتقا بدید و کامل آموزش‌هارو یاد بگیرید و یادتون نره.

آزمون‌ها و تمرین‌هارو از توی پنل کاربریتون در انتهای هر ماه می‌توانید دریافت کنید.

پشتیبانی دوره و پاسخ به سوالات و مشکلات شما

پشتیبانان لِردات از ساعت ۸ الی ۱۹ در تمام روزهای هفته پاسخگوی سوالات دانشجویان و آماده برای حل مشکلات آن‌ها هستند.

همچنین شما به صورت کاملا اختصاصی درصورت نیاز و عدم توان پشتیبانان برای حل مشکلات و پاسخ به سوالات شما با مدرس و مدیر لِردات می‌توانید در ارتباط باشید.

آموزش کار با فیگما

در این دوره، به طور کامل آموزش کار با نرم افزار فیگما را یاد می‌گیرید تا بتوانید رابط کاربری و تجربه کاربری وبسایتتان را بهبود دهید.

نکات جذب کاربران از طریق تجربه کاربری

در این دوره، به شما نکاتی را می‌گوییم که با رعایت کردن آن، کاربران با وبسایت شما تعامل بهتری دارند و این موضوع باعث می‌شود تا کاربران از وبسایتتان خارج نشوند.

قانون خطای صفر

تمام نکات و مواردی که در صفحه محصول می‌بینید با جلسات دوره کاملا مطابق هستند و خطای آن صفر هست در غیر اینصورت امکان بازگشت وجه دارید.

سوالات متداول

چرا باید در این دوره شرکت کنم و چه تفاوتی دارد؟

تجربه کاربری یکی از موراد مهم در وبسایت هست و همچنین رابط کاربری. در این دوره به صورت کامل کلی نکته آموزشی و مهارت آموزش داده شده که باعث میشه بتوانید بهترین ui/ux را برای وبسایت خود داشته باشید.

نحوه مشاهده دوره چگونه است؟

این دوره به صورت آنلاین هست و جلسات ضبط شده اند و شما بلافاصله پس از شرکت در دوره آموزشی می‌توانید یادگیری را شروع کنید. همچنین برای ارائه دوره از نرم‌افزار اسپات پلیر استفاده شده است.

اگر مطالب دوره مفید نبود چه؟

طبق ضمانت بازگشت ۷ هفت روزه اگر کیفیت دوره خوب نبود و یا سرفصل‌ها و آموزش‌ها با چیزی که در صفحه محصول گفته شده تفاوت داشت می‌توانید بازگشت وجه انجام دهید.

پشتیبانی دوره چقدر و چگونه است؟

پشتیبانی دوره تا مادام‌العمر پاسخگوی شماست و می‌توانید از طریق پنل کاربری خود و بخش مرکز پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را به ما بگویید. همچنین اگر نیاز بود در پاسخ سوال شما یک جلسه آموزشی به صورت آپدیت به دوره اضافه می‌گردد.

آیا دوره آپدیت می‌شود؟

بله. درصورتی که مطلب جدیدی در این زمینه باشد و یا ابزار‌ها و کدهایی که در دوره ارائه شد تغییر پیدا کنند یا آپدیت شوند جلسات آن‌ها هم آپدیت می‌شوند و در صورت نیاز در پاسخ به سوالات عمومی شما جلسه جدیدی را ضبط می‌کنیم و به دوره اضافه می‌کنیم.

سرفصل‌های دوره

آشنایی و مفاهیم اولیه تجربه کاربری

مشاهده جزئیات بستن

ویژگی‌های تجربه کاربری عالی در یک وبسایت

مشاهده جزئیات بستن

مهارت‌های ایده پردازی برای بهبود تجربه کاربری

مشاهده جزئیات بستن

تشخیص علاقه کاربران وبسایت برای طراحی

مشاهده جزئیات بستن

طراحی RFP وبسایت روی برگه و وایر فریم

مشاهده جزئیات بستن

طراحی تجربه کاربری هدر و صفحه اصلی

مشاهده جزئیات بستن

طراحی تجربه کاربری فوتر وسایدبار

مشاهده جزئیات بستن

طراحی تجربه کاربری صفحه مقالات، برگه‌ها و دسته‌ها

مشاهده جزئیات بستن

طراحی تجربه کاربری محصولات

مشاهده جزئیات بستن

برنامه ریزی و مدیریت تجربه کاربری سایت

مشاهده جزئیات بستن

ذهنیت تجربه کاربری

مشاهده جزئیات بستن

در ادامه راه طراحی تجربه کاربری چه کنم؟

مشاهده جزئیات بستن

مدرس دوره

محمدصالح زارعی

مدیر و بنیان‌گذار لردات

طراح و برنامه‌نویس وبسایت و مدرس چندین دوره آموزشی در این زمینه. از وقتی که لردات را تاسیس کردیم تصمیم گرفتیم بهترین خدمات و محصولات را ارائه دهیم تا به هم زبانان خود کمک کنیم تا وبسایت و کسب و کارشان را رشد دهند و به اهدافی که دارند برسند.

ثبت نام و شروع یادگیری