افزونه بست المنت

آموزش افزایش امنیت وبسایت

آموزش صفر تا صد افزایش امنیت وبسایت و آنتی هک کردن سایت

توضیحات دوره

افزایش امنیت وبسایت

همانطور که گفته شد یکی از هدایای ویژه دوره افزایش سرعت سایت آموزش افزایش امنیت وبسایت هست تا دانشجویان عزیز بتوانند علاوه بر افزایش سرعت سایت خود امنیت وبسایت شان هم افزایش دهند.

امنیت وبسایت یکی از موارد مهم برای یک وبسایت موفق است و اگر امنیت کاملی نداشته باشد هرلحظه امکان هک شدن وجود دارد و در اصل هر لحظه امکان دارد وبسایت هک شود و تمام زحمات شما هدر رود البته اگر مواردی که در دوره گفتیم را رعایت و اجرا نکنید ممکن است این اتفاق بیوفتد.

چرا دوره افزایش امنیت مهم است؟

قطعا می‌دانید که هدیه‌ی ویژه دوره، دوره افزایش امنیت وبسایت است. در این دوره تمام نکات مهم که سایت‌های بزرگ اجرا می‌کنند تا سایت خود را آنتی هک کنند را به شما می‌گوییم و به جرعت می‌توانم بگم که وبسایت لِردات غیرقابل هک یا آنتی هک است و دقیقا تمام موارد و تکنیک‌هایی که برای انجام اینکار استفاده کردیم را در دوره به شما می‌گوییم.

و بعد از دیدن این دوره سایتی بسیار امن دارید که دیگر نیازی نیست که نگران از دست رفتن اطلاعات خود باشید. راستی می‌توانی سایت لِردات را هک کنی یا بگویی یک هکر هک کند؟ عمرا!

پشتیبانی دوره و پاسخ به سوالات و مشکلات شما

پشتیبانان لِردات از ساعت ۷ الی ۲۳ در تمام روزهای هفته پاسخگوی سوالات دانشجویان و آماده برای حل مشکلات آن‌ها هستند.
همچنین شما به صورت کاملا اختصاصی درصورت نیاز و عدم توان پشتیبانان برای حل مشکلات و پاسخ به سوالات شما با مدرس و مدیر لِردات می‌توانید در ارتباط باشید.

قانون خطای صفر

این دوره‌ی آموزشی‌هم مانند تمام دوره‌های آموزشی لِردات دارای قانون خطای صفر است. یعنی جلسات و آموزش‌های دوره کاملا با توضیحات و سرفصل‌های آن در صفحه محصول مطابقت دارد و خطای آن صفر است. و قطعا با شرکت در این دوره آموزشی‌ می‌توانید افزایش سرعت سایت و امنیت وبسایت خود را انجام بدهید.

ضمانت بازگشت وجه

سوالات متداول

نحوه مشاهده دوره چگونه است؟

این دوره به صورت آنلاین هست و جلسات ضبط شده اند و شما بلافاصله پس از شرکت در دوره آموزشی می‌توانید یادگیری را شروع کنید. همچنین برای ارائه دوره از نرم‌افزار اسپات پلیر استفاده شده است.

اگر مطالب دوره مفید نبود چه؟

طبق ضمانت بازگشت ۷ هفت روزه اگر کیفیت دوره خوب نبود و یا سرفصل‌ها و آموزش‌ها با چیزی که در صفحه محصول گفته شده تفاوت داشت می‌توانید بازگشت وجه انجام دهید.

پشتیبانی دوره چقدر و چگونه است؟

پشتیبانی دوره به مدت یک سال پاسخگوی شماست و می‌توانید از طریق پنل کاربری خود و بخش مرکز پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را به ما بگویید. همچنین اگر نیاز بود در پاسخ سوال شما یک جلسه آموزشی به صورت آپدیت به دوره اضافه می‌گردد.

آیا دوره آپدیت می‌شود؟

بله. درصورتی که مطلب جدیدی در این زمینه باشد و یا ابزار‌ها و کدهایی که در دوره ارائه شد تغییر پیدا کنند یا آپدیت شوند جلسات آن‌ها هم آپدیت می‌شوند و در صورت نیاز در پاسخ به سوالات عمومی شما جلسه جدیدی را ضبط می‌کنیم و به دوره اضافه می‌کنیم.

سرفصل‌های دوره

مقدمه و اصول امنیت در وردپرس

مشاهده جزئیات بستن

امنیت داخلی و شبکه در شرکت شما

مشاهده جزئیات بستن

مقابله با جفنگ‌ها یا دیدگاه‌های اسپم در وردپرس

مشاهده جزئیات بستن

آشنایی با انواع SSL و نصب آن روی سایت

مشاهده جزئیات بستن

بهترین افزونه امنیت وردپرس

مشاهده جزئیات بستن

تنظیمات امنیتی وردپرس

مشاهده جزئیات بستن

تنظیمات پیشرفته و حرفه‌ای امنیت در وردپرس

مشاهده جزئیات بستن

استفاده از HSTS در وردپرس

مشاهده جزئیات بستن

در باب سایت‌های هک شده

مشاهده جزئیات بستن

مدرس دوره

صالح زارعی

مدیر و بنیان‌گذار لردات

طراح و برنامه‌نویس وبسایت و مدرس چندین دوره آموزشی در این زمینه. از وقتی که لردات را تاسیس کردیم تصمیم گرفتیم بهترین خدمات و محصولات را ارائه دهیم تا به هم زبانان خود کمک کنیم تا وبسایت و کسب و کارشان را رشد دهند و به اهدافی که دارند برسند.

ثبت نام و شروع یادگیری